DevOps Engineer en Madrid

Docker (regular) Bash (regular) Kubernetes (regular) AWS (regular) Azure (regular) Linux (advanced) Jesteśmy ambitnym startupem i tworzymy świetny produkt. Pracujemy nad aplikacją wspierającą tworzenie oprogramowania oraz pracę z chmurami obliczeniowymi. Zespół MAIN Kube to wyjątkowo zmotywowani ludzie, a teraz potrzebujemy także Ciebie: niezwykle utalentowanego DevOps Engineera, który pomoże rozwijać produkt oraz będzie gotowy na wyzwania związane z projektowaniem i utrzymaniem jednego z naszych systemów.Nie jesteśmy korporacją. Pracujemy w stylu "lean & mean start-up", więc dobrze gdybyś czuł się komfortowo pracując w dynamicznym środowisku o płaskiej strukturze.  Oferujemy pracę w pełni zdalną lub hybrydową. Jednakże przy rozpoczęciu

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Docker (regular)
Bash (regular)
Kubernetes (regular)
AWS (regular)
Azure (regular)
Linux (advanced)
Jesteśmy ambitnym startupem i tworzymy świetny produkt. Pracujemy nad aplikacją wspierającą tworzenie oprogramowania oraz pracę z chmurami obliczeniowymi.
Zespół MAIN Kube to wyjątkowo zmotywowani ludzie, a teraz potrzebujemy także Ciebie: niezwykle utalentowanego DevOps Engineera, który pomoże rozwijać produkt oraz będzie gotowy na wyzwania związane z projektowaniem i utrzymaniem jednego z naszych systemów.
Nie jesteśmy korporacją. Pracujemy w stylu "lean & mean start-up", więc dobrze gdybyś czuł się komfortowo pracując w dynamicznym środowisku o płaskiej strukturze.

Oferujemy pracę w pełni zdalną lub hybrydową. Jednakże przy rozpoczęciu współpracy, zapraszamy na 5 dniowe szkolenie stacjonarne w Warszawie.

Kwalifikacje:
  • Chmury Azure - konfiguracja usług na platformie
  • Chmura AWS - konfiguracja usług na platformie
  • Praca z Git
  • Kubernetes - umiejętność instalacji, konfiguracji i administracji
  • Docker
  • Grafana - doświadczenie w pracy i konfiguracji z narzędziem
  • Bash - praca w konsoli oraz umiejętność pisania skryptów
  • Linux - wymagana bardzo dobra znajomość pracy w systemie operacyjnym Linux (stacja robocza i serwery)
  • CI/CD - znajomość konceptu
  • HTTP/TCP - podstawowa znajomość protokołów sieciowych

Zadania:
  • Zarządzanie infrastrukturą w Azure/AWS i infrastrukturą lokalną
  • Analiza problemów wynikających z nieprawidłowego działania usług wytworzonych przez programistów
  • Wdrażanie automatyzacji, monitorowanie, utrzymywanie i rozwój infrastruktury aby ułatwić pracę sobie i wszystkim członkom zespołu
  • Praca w trybie stand-by całą dobę, rotacja z innymi członkami zespołu
  • Praca w systemie operacyjnym Linux (stacja robocza i serwery)
  • Wdrażanie wymagań bezpieczeństwa dla utrzymywanych środowisk (szyfrowanie, uwierzytelnianie, firewall)
  • Konfiguracja i utrzymywanie kontenerów aplikacji oraz ich warstwy orkiestracji (Kubernetes)
  • Praca w zwinnych i wielofunkcyjnych zespołach, z ludźmi wszelkich specjalizacji, m.in. administratorzy, developerzy, testerzy
  • Dawanie przykładu i przekazywanie wiedzy innym członkom zespołu, z ops lub dev, aby rozwijać możliwości zespołu

Oferujemy:
  • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria
  • Wybór formy współpracy (Umowa o Pracę, B2B, Umowa Zlecenie)
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Pakiet benefitów w tym m.in. dostęp do platformy kafeteryjnej, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe, karta sportowa

Jak wygląda proces rekrutacyjny?
  1. Rozmowa telefoniczna z działem HR: ok. 20 min – chcemy poznać się lepiej!
  2. Weryfikacja techniczna w formie videocall'a lub spotkania na żywo z naszymi specjalistami: ok.1.5 h,
  3. Decyzja i feedback z przebiegu rekrutacji.

8 - 40