Frontend Developer en Madrid

Angular (regular) JavaScript (regular) Do naszego Zespołu JellyTech, pracującego nad systemem informacji radiologicznej, obecnie szukamy osoby na stanowisko FRONTEND DEVELOPER. Projekt wiąże się z opracowywaniem funkcjonalności, umożliwiających kompleksową obsługę badań z zakresu radiologii. Dodatkowo system będzie umożliwiał przesyłanie informacji o pacjencie i tworzenie dokumentacji medycznej, zarządzanie zleceniami i finansami, optymalizację lokalizacji, generowanie raportów i analiz oraz wykorzystanie narzędzi analitycznych BigData i algorytmów AI.   Jakie są zadania?Realny wpływ na budowę oraz rozwój nowych funkcjonalności, umożliwiających kompleksową obsługę badań z zakresu radiologii (technologie frontend’ owe).Projektowanie oraz wdr

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Angular (regular)
JavaScript (regular)

Do naszego Zespołu JellyTech, pracującego nad systemem informacji radiologicznej, obecnie szukamy osoby na stanowisko FRONTEND DEVELOPER

Projekt wiąże się z opracowywaniem funkcjonalności, umożliwiających kompleksową obsługę badań z zakresu radiologii. Dodatkowo system będzie umożliwiał przesyłanie informacji o pacjencie i tworzenie dokumentacji medycznej, zarządzanie zleceniami i finansami, optymalizację lokalizacji, generowanie raportów i analiz oraz wykorzystanie narzędzi analitycznych BigData i algorytmów AI.

Jakie są zadania?
  • Realny wpływ na budowę oraz rozwój nowych funkcjonalności, umożliwiających kompleksową obsługę badań z zakresu radiologii (technologie frontend’ owe).
  • Projektowanie oraz wdrażanie części frontowe, w oparciu o framework Angular.
  • Stosowanie prawidłowych standardów i dobrych praktyk kodowania – wdrażanie ich w codzienną pracę ułatwi ‘życie’ w Zespole oraz funkcjonalność produktu!
  • Współpraca z Zespołem Projektowym – często wspólnie szukamy rozwiązań, dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie wzajemnie, krótko mówiąc dyskutujemy o tym, co się dzieje.

Jakich kompetencji szukamy?
  • Stawiasz na pisanie wysokiej jakości kodu, który jest dobrze przetestowany, wydajny i łatwy w utrzymaniu.
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji front-end.
  • Wiedza z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania.
  • Lubisz się uczyć oraz dzielić się wiedzą – gotowość do pomocy innym oraz doskonalenie własnych umiejętności to ważne dla nas wartości.
  • Możesz powiedzieć o sobie: pasja i ciekawość technologii zmotywowały mnie do podjęcia tej pracy!
  • Proaktywność – lubisz przejmować odpowiedzialność za to, co się dzieje oraz wiesz jak domykać tematy.

Co otrzymasz pracując z nami?
  • Możliwości rozwoju w kierunku, którym się interesujesz.
  • Pracę zdalną, hybrydową, bądź z naszego warszawskiego biura – to Ty decydujesz!
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport.
  • Szkolenie umiejętności języka angielskiego – darmowe lekcje.
  • Szkolenia – budżet edukacyjny 2400 PLN rocznie.
  • Wynagrodzenie 14 000 – 21000 PLN netto B2B.

8 - 40