Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Frontend Developer (React) - MID/REGULAR en Madrid

CSS3 (regular) ReactJS (advanced) JavaScript (master) SYSTEM PRACY - masz do wyboru pracę stacjonarną (Kraków), zdalną lub hybrydową. Elastyczne godziny. Cenimy przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku.WYNAGRODZENIE - zależne od doświadczenia.WEB: www.xgenome.co.ukTwój zakres obowiązkówAktywne uczestnictwo w fazie projektowania architektury rozwiązańOptymalizacja działania aplikacjiBudowanie interfejsu użytkownika zapewniając dbałość o user experience Współtworzenie długoterminowego kierunku rozwoju architektury systemu i technologiiKomunikacja z APITworzenie testów automatycznych i diagnostyka błędówDoskonalenie wiedzy i umiejętności programowaniaImplementacja nowych funkcji oraz rozwój i utrzymanie istniejącychUczestnictwo w

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

CSS3 (regular)
ReactJS (advanced)
JavaScript (master)
SYSTEM PRACY - masz do wyboru pracę stacjonarną (Kraków), zdalną lub hybrydową. Elastyczne godziny. Cenimy przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku.
WYNAGRODZENIE - zależne od doświadczenia.
WEB:

www.xgenome.co.uk

Twój zakres obowiązków
  • Aktywne uczestnictwo w fazie projektowania architektury rozwiązań
  • Optymalizacja działania aplikacji
  • Budowanie interfejsu użytkownika zapewniając dbałość o user experience
  • Współtworzenie długoterminowego kierunku rozwoju architektury systemu i technologii
  • Komunikacja z API
  • Tworzenie testów automatycznych i diagnostyka błędów
  • Doskonalenie wiedzy i umiejętności programowania
  • Implementacja nowych funkcji oraz rozwój i utrzymanie istniejących
  • Uczestnictwo w procesie code-review

Nasze wymagania
  • Własna aplikacja na Apple Store, Windows lub Play Store lub minimum 2 letnie (mid level) / 4 letnie (senior level) doświadczenie programistyczne w projektach komercyjnych

Mile widziane:
  • Pasja do technologii, stałe poszerzanie wiedzy i rozwijanie umiejętności
  • Zaawansowana umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, dobra praca zespołowa i nastawienie na rozwój osobisty
  • Samodzielność, zaangażowanie, entuzjazm i poczucie humoru

Tak organizujemy nasza pracę
  • Spotkania developerskie skoncentrowane na współpracy i pozytywnym wsparciu.
  • koncentrujesz się na jednym produkcie z branży healthcare
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • Brak korporacyjnych struktur
  • Słuchamy, dyskutujemy, konsultujemy, planujemy, działamy

To oferujemy
  • Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie Health IT
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, bardzo przyjaznym i oferującym wsparcie zespole
  • Metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w centrum Krakowa (system hybrydowy również dostępny)
  • Elastyczny czas pracy

Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • jasna ścieżka rozwoju
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • Owoce, napoje

NASZA KULTURA PRACY
W naszej firmie jedną z najwyższych wartości jest praca zespołowa. Wspólnie kreujemy przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku i wsparcia. Wierzymy, że to właśnie stanowi o naszej sile, pozwala wysoko mierzyć i rozwijać się w atmosferze zaufania i wysokiej autonomii. Na sukcesy zawsze pracujemy wspólnie i tak samo je świętujemy.

W swoich działaniach stawiamy na dobrze wykonane zadanie. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali dokładnie to, czego oczekują. Chcemy, aby nasze systemy były wykorzystywane przez jak największą liczbę użytkowników i wspierały pozytywną zmianę w Służbie Zdrowia.

NASZ SYSTEM GENOME QI - rozwiązanie do monitoringu i rozwoju jakości przeznaczone dla kierowników, dyrektorów, specjalistów ds. jakości i pozostałej kadry zarządzającej w Służbie Zdrowia.
Nasz system używany jest przez organizacje służby zdrowia Wielkiej Brytanii, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem. W planach jest ekspansja na Europę i USA. Uniwersalność tego systemu pozwala myśleć o zasięgu globalnym.

MISJA SYSTEMU
  • Wsparcie procesu akredytacji i stymulacja wzrostu jakości opieki szpitalnej
  • Usprawnienie leczenia, minimalizacja błędów lekarskich i pielęgniarskich
  • Polepszenie warunków pracy personelu szpitalnego (redukcja biurokracji)

CEL TECHNICZNY SYSTEMU
  • Integracja systemów zarządzania kontrolą jakości
  • Agregacja danych dla kadry dyrektorskiej
  • Zwiększenie intuicyjności i tempa przeprowadzania audytów

NASZ CEL
Globalny zasięg naszego systemu, tworzonego w niezmiennie przyjaznym otoczeniu.

Jeśli wymienione wyżej wartości są Ci bliskie,
będzie nam bardzo miło Cię poznać.
Zachęcamy do złożenia swojego CV.

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Madrid
Horas a la semana
8 - 40
Tipo de contrato
Tiempo completo
Tipo de trabajo
Marketing / Publicidad
Carnet de conducir
No
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Madrid | Trabajo de marketing | Tiempo completo | Otros