Programista JS - 1024K ( ͡$ ͜ʖ ͡$) en Madrid

kreatywność (nice to have) JavaScript (advanced) Nikt nie spodziewa się hiszp… znaczy, konkursu w ogłoszeniu o pracę!Wiemy, wiemy, szukasz. I dobrze się składa, bo możemy Ci w tym pomóc. Oferta jest prosta: Ty dostarczysz nam to, czego potrzebujemy, a my pomożemy Ci znaleźć pracę, a do tego dorzucimy parę fantów, abyś nigdy nie spóźniła/nie spóźnił się na rozmowę rekrutacyjną. Czyli o co chodzi? Chcielibyśmy, abyś wysłał nam spisaną przez Ciebie prostą aplikację, która w kreatywny sposób wyświetli godzinę 10:24. Nie oczekujemy fajerwerków, nie liczymy na super skomplikowany kod (chociaż miło byłoby się zaskoczyć) - może to być zegarek, może być w sprytny sposób ukryta 10:24, do której trzeba się dokopać. Liczymy na Twoją kreatywność, którą

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

kreatywność (nice to have)
JavaScript (advanced)
Nikt nie spodziewa się hiszp… znaczy, konkursu w ogłoszeniu o pracę!

Wiemy, wiemy, szukasz. I dobrze się składa, bo możemy Ci w tym pomóc. Oferta jest prosta: Ty dostarczysz nam to, czego potrzebujemy, a my pomożemy Ci znaleźć pracę, a do tego dorzucimy parę fantów, abyś nigdy nie spóźniła/nie spóźnił się na rozmowę rekrutacyjną.

Czyli o co chodzi? Chcielibyśmy, abyś wysłał nam spisaną przez Ciebie prostą aplikację, która w kreatywny sposób wyświetli godzinę 10:24. Nie oczekujemy fajerwerków, nie liczymy na super skomplikowany kod (chociaż miło byłoby się zaskoczyć) - może to być zegarek, może być w sprytny sposób ukryta 10:24, do której trzeba się dokopać. Liczymy na Twoją kreatywność, którą sowicie wynagrodzimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy pięć osób, które podeślą nam najbardziej kreatywne aplikacje, a następnie użyjemy naszych szerokich kanałów, aby wybranych kandydatów rozpromować w sieci. Jesteś początkującym juniorem? A może seniorem, który szuka nowych wyzwań? To bez znaczenia - pomożemy Ci oczarować rekruterów. No i nie zapomnijmy o dodatkowych fantach, które też są fajne!

MUST HAVE. Program:
musi się składać z nie mniej niż 256 i nie więcej niż 1024 znaków (bez spacji),
musi w kreatywny sposób przedstawić godzinę 10:24,
musi być napisany w języku JavaScript,
musi być przesłany w formacie .DOC lub .RTF,
musi być Twoim autorskim dziełem.

Tak ładnie sporządzony pliczek możesz wysłać na:

konkursy@justjoin.it

- resztą zajmiemy się my ;)

CO MOŻNA WYGRAĆ?
promocja Twojego profilu na GitHubie lub profilu LinkedIn na kanałach social mediowych Just Join IT,
legendarny zegarek Casio z grawerem,
bluzę Just Join IT.

Minęła 10:24, synchronizujemy więc zegarki i czas start! Na Wasze propozycje czekamy do końca 10.04.2022. A zaaplikować przy okazji też możesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regulamin konkursu

8 - 40