Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Programista Aplikacji Mobilnych Android en Madrid

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

ExoPlayer (junior)
RxJava (regular)
Retrofit (regular)
GitLab (regular)
Dagger (regular)
Kotlin (advanced)
Java (advanced)
Polsat Go, Polsat Box Go (dawniej IPLA) czy Eleven Sports to stworzone od postaw przez nas platformy Video Online,  które każdego dnia dostarczają dziesiątki tysięcy godzin filmów, seriali, wydarzeń sportowych czy programów rozgrywkowych do milionów internautów w Polsce i za granicą. Dołączając się do naszego Zespołu, będziesz miał(a) nie tylko okazję współtworzyć rozwiązania informatyczne i aplikacje na światowym poziomie, ale też zrealizować swoje własne pomysły, które pokochają miliony naszych użytkowników.

 Zakres obowiązków:

  • Projektowanie spójnych, eleganckich i optymalnych koncepcji rozwiązań dla aplikacji na urządzeniach z Androidem (w tym Android TV). Wierzymy, że elegancka koncepcja to nie tylko klucz do najlepszych, łatwo rozwijalnych i re-używalnych kodów, ale również gwarancja najlepszej jakości aplikacji dla użytkowników końcowych,
  • Pisanie kodów według najlepszych praktyk, zamieniając wypracowane koncepcje architektoniczne w świetnie działające funkcjonalności,
  • Poszukiwanie coraz nowszych rozwiązań i technologii które mogą spowodować, że nasze aplikacje stają się jeszcze lepsze, stabilniejsze i przyjemniejsze w użyciu dla użytkowników,
  • Współpraca i dzielenie się wiedzą z innymi członkami Zespołu Mobilnego jak również z Zespołów Back-end
  • Wsparcie dla Biznesu w wypracowaniu nowych koncepcji biznesowo-funkcjonalnych.

 Wymagania:

  • Umiejętność programowania na platformie Android,
  • Znajomość zagadnień programowania sieciowego, wielowątkowego oraz interfejsu użytkownika w języku Kotlin oraz Java,
  • Biegłość w posługiwaniu się środowiskiem programistycznym Android Studio,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zdolność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania,
  • Pasja, ambicja i konsekwencja w drążeniu do celu.

 Co oferujemy?

  • Wspaniałą atmosferę, elastyczny indywidualny tryb pracy,
  • Przyjazne środowisko, które zachęca do realizacji własnych pomysłów jak również wzajemnego współdzielenia się wiedzy,
  • Luxmed, Multisport;
  • Korzystne ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Madrid
Horas a la semana
8 - 40
Tipo de contrato
Tiempo completo
Tipo de trabajo
Marketing / Publicidad
Carnet de conducir
No
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Madrid | Trabajo de marketing | Tiempo completo | Otros