Backend Web Developer (Node.js) en Madrid

BDD (nice to have) TypeScript (regular) MySQL (regular) Mocha (regular) Git (regular) TypeORM (regular) ORM (regular) Express.js (regular) JavaScript (regular) Node.js (regular) W Concise Software poszukujemy obecnie ambitnego i doświadczonego Backend Developera.Poszukujesz interesujących wyzwań zawodowych, które umożliwią Ci rozwój oraz współpracę w projektach dla znanych, światowych marek? Dołącz do nas!Cenimy wiedzę i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się doświadczeniem w zespole i wspieramy się wzajemnie w rozwoju. Wiemy, jak cenna jest efektywność w pracy, a jednocześnie – znamy wartość dobrze zgranego teamu. Jeśli te wartości są bliskie także Tobie – zapraszamy do kontaktu.Chcesz wraz z nami budować zintegrowany świat? Dołącz do Concise

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

BDD (nice to have)
TypeScript (regular)
MySQL (regular)
Mocha (regular)
Git (regular)
TypeORM (regular)
ORM (regular)
Express.js (regular)
JavaScript (regular)
Node.js (regular)
W Concise Software poszukujemy obecnie ambitnego i doświadczonego Backend Developera.

Poszukujesz interesujących wyzwań zawodowych, które umożliwią Ci rozwój oraz współpracę w projektach dla znanych, światowych marek? Dołącz do nas!

Cenimy wiedzę i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się doświadczeniem w zespole i wspieramy się wzajemnie w rozwoju. Wiemy, jak cenna jest efektywność w pracy, a jednocześnie – znamy wartość dobrze zgranego teamu. Jeśli te wartości są bliskie także Tobie – zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wraz z nami budować zintegrowany świat? Dołącz do Concise Software!

Możliwość 100% pracy zdalnej

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w Node.js.
  • Bogate doświadczenie w JavaScripcie (es6+).
  • Komercyjne doświadczenie w pracy z frameworkiem: express.js, NestJs
  • Doświadczenie w pracy z ORM, np. TypeORM
  • Doświadczenie w systemach kontroli wersji np. GIT.
  • Znajomość narzędzi do testowania (Mocha/Chai/Jest).
  • Znajomość relacyjnych baz danych np. MySQL/PostgreSQL.
  • Umiejętność typowania w Typescript.
  • Umiejętność dokumentowania interfejsów API za pomocą narzędzi Swagger/Postman.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB, DynamoDB)
  • Znajomość BDD.
  • Znajomość koncepcji AWS, ECS, Lambda, Cognito, S3.
  • Znajomość procesów CI i CD.
  • Rozumienie różnic pomiędzy monolitem, modularnym monolitem a mikroserwisami.
  • Rozumienie czym jest DDD i w jakich przypadkach warto z tego korzystać.
  • Umiejętność stosowania w praktyce wszystkich poziomów piramidy testów.
  • Umiejętność pisania czystego kodu, zgodnego z zasadami SOLID, GRASP.
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych w przypadkach, które tego wymagają i rozumienie kiedy ich stosowanie się nie opłaca.

Obowiązki:

  • Współtworzenie i programowanie warstwy back-end dla systemu www.
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej.
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania.
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych.
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Lekcje języka angielskiego
  •  System premiowy MyBenefit
  • Bibliotekę branżową + bazę e-learning
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Środowy lunch (biuro)

8 - 40