Jira Product Owner en Madrid

SQL (junior) JIRA (advanced) KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:Jira Product OwnerZakres obowiązków:Zarządzaniem organizacją pracy w Jira w tym:Stworzeniem standardów pracy z JiraMonitorowaniem przestrzegania reguł pracy z JiraStworzeniem wystandaryzowanych raportów z JiraTworzeniem informacji zarządczej na potrzeby managemen

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

SQL (junior)
JIRA (advanced)
KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Jira Product Owner

Zakres obowiązków:

  • Zarządzaniem organizacją pracy w Jira w tym:
    • Stworzeniem standardów pracy z Jira
    • Monitorowaniem przestrzegania reguł pracy z Jira
  • Stworzeniem wystandaryzowanych raportów z Jira
  • Tworzeniem informacji zarządczej na potrzeby managementu IT
  • Budową strategii rozwoju Jiry pod kątem potrzeb IT we współpracy z zespołem IT odpowiedzialnym za rozwój techniczny Jira

Wymagania:

  • Bardzo dobry znajomość i doświadczenie w pracy z JIRĄ
  • Podstawowa znajomość SQL, JQL
  • Umiejętność wizualizacji i prezentowania danych (obecnie używamy Power BI i Eazy BI)
  • Podstawowe umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (poziom min B2)
  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej lub/i hybrydowej
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B

8 - 40