Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Senior/Principal PHP Developer en Madrid

Symfony (advanced) PHPUnit (advanced) Linux (advanced) Git (advanced) Vagrant (advanced) MySQL (master) OOP (master) Wzorce Projektowe (master) PHP 5/7 (master) Mile widziane technologie:Azure, AWS, Doctrine 2, Docker, Jenkins, HTML, CSS, ElasticsearchTrochę o Tobie:Jesteś proaktywny/-a i świetnie czujesz się w pracy zespołowej oraz w kontakcie z klientemSwobodnie komunikujesz się w języku polskim (poziom B1) i angielskim (B2)Masz minimum 5 lat doświadczenia jako PHP DeveloperZnasz bardzo dobrze PHP 7Znasz się na rozwijaniu aplikacji PHPMasz doświadczenie w pracy z SymfonyZnasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowePotrafisz samodzielnie tworzyć czytelny, obiektowy kod zgodnie ze standardamiPiszesz testy jednostkow

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Symfony (advanced)
PHPUnit (advanced)
Linux (advanced)
Git (advanced)
Vagrant (advanced)
MySQL (master)
OOP (master)
Wzorce Projektowe (master)
PHP 5/7 (master)
Mile widziane technologie:
Azure, AWS, Doctrine 2, Docker, Jenkins, HTML, CSS, Elasticsearch

Trochę o Tobie:

  • Jesteś proaktywny/-a i świetnie czujesz się w pracy zespołowej oraz w kontakcie z klientem
  • Swobodnie komunikujesz się w języku polskim (poziom B1) i angielskim (B2)
  • Masz minimum 5 lat doświadczenia jako PHP Developer
  • Znasz bardzo dobrze PHP 7
  • Znasz się na rozwijaniu aplikacji PHP
  • Masz doświadczenie w pracy z Symfony
  • Znasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowe
  • Potrafisz samodzielnie tworzyć czytelny, obiektowy kod zgodnie ze standardami
  • Piszesz testy jednostkowe, funkcjonalne i integracyjne

Najważniejsze informacje:

  • Możesz liczyć na wsparcie i współpracę! W gronie ponad 30 PHP developerów – dzielimy się wiedzą, śledzimy trendy, wspólnie dochodzimy do rozwiązania
  • Stawiasz na rozwój? Tworzymy Gildię PHP - dzięki niej dbamy o rozwój ludzi oraz jakość projektów
  • Chcesz pracować w najnowszych technologiach? Prowadzimy

    radar technologiczny

    , dzięki któremu nasze projekty są na bieżąco z nowinkami
  • Myślisz o nauce nowego frameworka/technologii? W tym celu powstał PGS Upskill! Jak działa program?To proste. Przydzielamy Ci doświadczonego Mentora, od którego uczysz się nowych umiejętności
  • Stanowisz część zespołu składającego się z Developerów, QAów, PMów, BA’ów i Designerów
  • Projekty w których pracujemy to nowoczesne aplikacje, oparte o współczesne standardy, architekturę i metody wytwarzania
  • Rocznie otrzymujesz do 6800 PLN w ramach

    budżetu rozwojowego

  • Szybki proces rekrutacji – tylko 1 rozmowa techniczna
  • Umowa na czas nieokreślony od początku współpracy
  • Działamy od 2005 roku. Zobacz

    #HowITstarted

Dlaczego warto z nami pracować:

  • To, co najbardziej wyróżnia team PHP-owy, to najlepiej zgrana ekipa w całej firmie
  • Będziesz miał/-a możliwość rozwoju na ścieżce liderskiej lub eksperckiej
  • Będziesz miał/-a okazje pracować ze znanymi markami z różnych branż m.in YELL, Schmitz Cargobull, Axel Springer, MSI
  • Wykorzystasz język angielski w kontaktach z klientami z całego świata
  • Nad Twoim rozwojem będzie czuwał Twój Team Leader
  • Piszemy testy, prowadzimy sesje refaktoringowe
  • Jeździmy na PHPCE, 4Developers i inne konferencje programistyczne
  • Prowadzimy prelekcje podczas spotkań PHPersów
  • Stosujemy Continuous Integration i Continuous Delivery

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Madrid
Horas a la semana
8 - 40
Tipo de contrato
Tiempo completo
Tipo de trabajo
Marketing / Publicidad
Carnet de conducir
No
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Madrid | Trabajo de marketing | Tiempo completo | Otros