Junior Angular Developer en Madrid

RxJS (junior) English (junior) HTML/CSS (junior) coding (junior) TypeScript (junior) Angular (junior) JavaScript (junior) Siemka!Nasz Angularowy zespół nabiera wiatru w żagle i dlatego szukamy Angular Developera dla którego praca z użyciem TypeScripta i Angulara to "bułka z masłem" i razem z nami chce tworzyć rozwiazania w Angularze na Europę i Świat.Kim jesteśmy? Zdybywcy nagrody Angular Hero of Community 2021 Aktualnie nasz zespół składa się z 12 Angular Developerów w dwóch teamach Angularowych. Z pasją tworzymy najlepsze rozwiązania frontendowe dla klientów z całej Europy i Świata. Sponsorujemy NGRX, NestJS, tworzymy Angular.loveSponsorujemy projekty, z których korzysta nasz zespół (np. Bronze Sponsor of ngrx, Bronze Sponsor of NestJS )J

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

RxJS (junior)
English (junior)
HTML/CSS (junior)
coding (junior)
TypeScript (junior)
Angular (junior)
JavaScript (junior)
Siemka!

Nasz Angularowy

zespół

nabiera wiatru w żagle i dlatego szukamy Angular Developera dla którego praca z użyciem TypeScripta i Angulara to "bułka z masłem" i razem z nami chce tworzyć rozwiazania w Angularze na Europę i Świat.

Kim jesteśmy?
Zdybywcy nagrody Angular Hero of Community 2021
Aktualnie nasz zespół składa się z 12 Angular Developerów w dwóch teamach Angularowych.
Z pasją tworzymy najlepsze rozwiązania frontendowe dla klientów z całej Europy i Świata.
Sponsorujemy NGRX, NestJS, tworzymy

Angular.love

Sponsorujemy projekty, z których korzysta nasz zespół (np. Bronze Sponsor of ngrx, Bronze Sponsor of NestJS )
Jesteśmy partnerem NG Poland, ng-conf, NestJS
Tak pracujemy:

Więcej o nas znajdziesz tutaj:

houseofangular.io

Dokąd zmierzamy?
Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak na razie dobrze nam to idzie.

Co i jak będziesz z nami robić?
Projektować i tworzyć interfejsy do aplikacji webowych
Tech stack typowego projektu: Angular 11+, RxJS, TypeScript, ngrx, Angular CLI, dodatkowo: Angular Material
Jeśli będziesz chciał/a to:
      weźmiesz udział w prezentacjach, warsztatach, brać udział w meetupach itd.
    będziesz miał przeznaczony czas na zadania nastawione na rozwój osobisty i zespołowy
    weźmiesz udział w projektach Open Source
    wkład w zewnętrzne projekty Open Source, z których korzystamy ( np. NgRx, ngneat, NestJS )

Czego od Ciebie oczekujemy?
Dobra znajomość Javascript, TypeScript i RxJS
Minimum pół roku dobrego doświadczenia w Angular
Mile widziana znajomość ngrx/store lub redux
Mile widziana umiejętność pisania testów jednostkowych (Karma/Jest)
Znajomość HTML / CSS
Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii

Co w tym jest dla Ciebie?
Praca na pełen etat lub jego część
Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów - 10+ osób w zespole Angularowym
Dedykowane osoby do HTML / CSS w teamie
Elastyczne możliwości rozwoju i zmiany na inną technologię
Ciekawe i stawiające wyzwania projekty
Możliwość zmiany na inną technologię np. NestJS
Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy
Komfortowe warunki pracy (zaopatrzona kuchnia, fun room, play room itd.)

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:
1. Telefonu od

8 - 40