Analityk Biznesowo - Systemowy en Madrid

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Enterprise Architect (regular)
UML (regular)
Confluence (regular)
BPMN (regular)
BlueSoft powstał w 2002 roku. Dzięki naszej pasji i zaufaniu klientów od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Dziś 800 ekspertów buduje rozwiązania zgodne ze światowymi standardami oraz spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kochamy to, co robimy i nie zwalniamy tempa. Zatrudniamy ambitnych i utalentowanych ludzi, którzy nie boją się podejmować wyzwań.

Cenimy i nagradzamy inicjatywę i ambicję. Wierzymy w przejrzystość i uczciwość wobec klientów i wobec siebie nawzajem. Nigdy nie przestajemy się uczyć. Nigdy nie przestajemy korzystać z naszej wiedzy, aby pomagać klientom. Podejmij wyzwanie i dołącz do jednego z zespołów projektowych zajmujących się DevOps, Cloudem, integracją systemów, Big Data, rozwiązaniami mobilnymi i webowymi, mikroserwisami i innymi.

Opis projektu:

  • Długoterminowy projekt dla sieci retailowej, która rozpoczęła transformację cyfrową;
  • Rozwój oraz utrzymanie nowotworzonych systemów integrujących się z systemami Legacy;
  • Migracja istniejących komponentów do architektury mikro usług i rozwiązań chmurowych.

Twoja rola w zespole:

  • Pracujemy w zespołach scrumowych, łączonych z pracownikami klienta. Stawiamy na pracę zespołową, z naciskiem na samoorganizację zespołu;
  • Analiza potrzeb Klienta i przygotowywanie specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych;
  • Prowadzenie warsztatów analitycznych i doradzanie Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań;
  • Przygotowywanie projektów funkcjonalnych i dokumentacji analitycznej;
  • Współpraca z zespołem realizacyjnym, a także przedstawicielami Klienta podczas realizacji projektu;
  • Współpraca z zespołem testerskim przy testach akceptacyjnych tworzonych rozwiązań;
  • Wsparcie deweloperów w procesie programowania;
  • Wspieranie zespołu w rozumieniu celów, identyfikacji z produktem i budowaniem zaangażowania;
  • Zarządzanie zmianą;
  • Aktualnie 100% praca zdalna, docelowy model współpracy do indywidualnego ustalenia.

Poziom wiedzy i kwalifikacje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata;
  • Bardzo dobra znajomość UML, BPMN, Confluence, Enterprise Architect.

Co zyskujesz dołączając do Bluesoft:

  • Szansę na rozwój w różnorodnych projektach IT
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu; o najwyższe standardy developmentu;
  • Będziesz współpracować z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Elastyczny czas pracy – “ranny ptaszek” zaczyna o godz. 7:00, “nocna sowa” o 12:00
  • Zespołowe lekcje języka angielskiego
  • Wzbogacisz swoją wiedzę w trakcie spotkań lunchowych, tzw. “brown bag”
  • Okazję do wspólnej rywalizacji – bierzemy udział w konkursach w obszarze Machine Learning, takich jak Deep Racer
  • Kartę Multisport i ubezpieczenie medyczne,
  • Morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym
  • Brak dress code –  “casual friday everyday”.

Rekrutujemy zdalnie.
Indywidualny onboarding całkowicie online!

8 - 40