Drupal Developer (Senior/Lead) en Madrid

Bash (regular) Linux / Unix (regular) Git (regular) English (regular) Drupal (advanced) PHP (advanced) Dołączenie do Droptica to:praca z klientami z całego świata,praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,regularna nauka - firma rośnie i rozwija się bardzo szybko, a z nią pracownicy. dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek, wpływ na rozwój firmy,bezkompromisowa jakość pracy,elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego,komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wy

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Bash (regular)
Linux / Unix (regular)
Git (regular)
English (regular)
Drupal (advanced)
PHP (advanced)

Dołączenie do Droptica to:

  • praca z klientami z całego świata,
  • praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,
  • regularna nauka - firma rośnie i rozwija się bardzo szybko, a z nią pracownicy.
  • dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek,
  • wpływ na rozwój firmy,
  • bezkompromisowa jakość pracy,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego,
  • komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,
  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,
  • poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz),
  • pomoc w relokacji i praca częściowo zdalna,
  • karta Multisport i możliwość skorzystania z opieki medycznej (PZU),
  • możliwość aktywnego rozwijania i popularyzacji oprogramowania OpenSource

Miejsce: Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Toruń lub 100 % zdalnie

Wymagania:

  • Masz minimum 6 lat doświadczenia jako Drupal Developer (w tym tworzenie modułów i własnych szablonów dla Drupala).
  • Dobra znajomość PHP (programowanie obiektowe).
  • Dobrze znasz HTML/CSS/jQuery.
  • Znasz SQL.
  • Bez przeszkód porozumiewasz się po polsku i po angielsku.

Mile widziane

  • Certyfikaty Drupal Acquia (D8: developer, frontend, backend),
  • Znajomość ReactJS/Angular/Vue,
  • Znajomość Symfony Framework,
  • Doświadczenie jako tech-lead na projektach 3+ osób i 6+ miesięcy.

Jeśli nie znasz, nauczymy Cię:

  • Git, Docker.
  • Jenkins, Ansible, SASS,
  • System linux (Podstawy LAMP).
  • Command line, bash.
  • Frameworki JS (Angular, React, Vue).

Nad czym będziesz pracować:

  • tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal i framework Symfony,
  • modyfikacja istniejących aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal 7 i 8,
  • tworzenie i modyfikacja modułów dla Drupala,
  • tworzenie i modyfikacja szablonów dla Drupala,
  • tworzenie skryptów w jQuery.

8 - 40