Fullstack .NET Developer en Madrid

JavaScript (regular) TypeScript (regular) CSS (regular) HTML5 (regular) SQL (regular) .Net (regular) IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:Full-Stack .NET DeveloperInformacje Organizacyjne:Siedziba: WarszawaPraca zdalna: W wiekszośći tak, co dwa tygodnie odbywa się spotkanie zespołowe w biurze w Warszawie.Stawka: 130 zł - 150 zł / h (netto na FV), stawka zależna od

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

JavaScript (regular)
TypeScript (regular)
CSS (regular)
HTML5 (regular)
SQL (regular)
.Net (regular)
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Full-Stack .NET Developer

Informacje Organizacyjne:

Siedziba: Warszawa
Praca zdalna: W wiekszośći tak, co dwa tygodnie odbywa się spotkanie zespołowe w biurze w Warszawie.
Stawka: 130 zł - 150 zł / h (netto na FV), stawka zależna od dopasowania.
  • Zaangażowanie stałe na full-time.
Sektor: Bankowość
Zakres prac: fullstackowy development aplikacji webowej. Praca w zespołach zwinnych.
Stack (informacyjnie): Angular 10.2+, HTML5, WEB API, Javascript, Typescript, CSS, LESS/SASS, .NET Framework 4.8 (C#, LINQ ), Entity Framework, SQL Server, Azure, GIT, Kendo UI, SPARX Enterprise Architect, Cypress.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języków SQL
  • Doświadczenie z narzędziami frontendowymi (HTML/CSS/JS/TS)
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji w oparciu o framework ASP.NET MVC / REST API / .NET Core
  • Doświadczenie przy budowie aplikacji webowych w oparciu o model SPA
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość z Dockera / Kubernetesa
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux
  • Znajomość MS Azure

Oferujemy:

  • Stawka do 150 pln netto + vat/h
  • Praca 100% zdalna
  • Stała i stabilna współpraca na kontrakcie B2B.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Współfinansowane benefity - karta Multisport, prywatna opieka medyczna.

W razie pytań zapraszam do kontaktu na LI -

8 - 40