Flutter Developer en Madrid

Firebase (nice to have) Swift (nice to have) Kotlin (nice to have) iOS (nice to have) Android (nice to have) Scrum (junior) Flutter (junior) Better Soft Services dostarcza zaawansowane rozwiązania technologiczne dla klientów z całego świata – naszymi głównymi rynkami są Norwegia, Szwecja, USA, Kanada oraz Polska. Jesteśmy częścią Better Software Group i specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych dla klientów z branży IoT, e-commerce, healthcare. Stawiamy na pracę zespołową, transparentność i zwinność. Forma umowy w zależności od preferencjiDo Twoich obowiązków należeć będzie: rozwój aplikacji na Android i iOS za pomocą Fluttera udział w analizie technicznej oraz konsultacji projektów UX/UI udział w projektowaniu i wdrażanie archite

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Firebase (nice to have)
Swift (nice to have)
Kotlin (nice to have)
iOS (nice to have)
Android (nice to have)
Scrum (junior)
Flutter (junior)
Better Soft Services dostarcza zaawansowane rozwiązania technologiczne dla klientów z całego świata – naszymi głównymi rynkami są Norwegia, Szwecja, USA, Kanada oraz Polska. Jesteśmy częścią Better Software Group i specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych dla klientów z branży IoT, e-commerce, healthcare. Stawiamy na pracę zespołową, transparentność i zwinność.

Forma umowy w zależności od preferencji

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
rozwój aplikacji na Android i iOS za pomocą Fluttera
udział w analizie technicznej oraz konsultacji projektów UX/UI
udział w projektowaniu i wdrażanie architektury aplikacji oraz narzędzi
dbałość o jakość kodu wraz z zespołem (Code Review oraz współpraca z testerami)
komunikacja m.in. w ramach spotkań SCRUM (daily, sprint planning, refinement, sprint review)

Szukamy osób, które:
posiadają komercyjne doświadczenie (min. 1 rok) z Flutterem oraz Dart
stosują wzorce architektoniczne (m.in. SOLID, BLoC)
potrafią tworzyć UI zgodne z makietami
mają doświadczenie w implementacji logiki aplikacji oraz komunikacji z API (REST, JSON)
znają specyfikę systemów Android oraz iOS
pracowały z narzędziami Android Studio oraz XCode
są samodzielne oraz proaktywne
znają angielski na poziomie B2 lub wyższym

Dodatkowymi atutami będą:
doświadczenie w programowaniu natywnym (Kotlin lub Swift)
umiejętność dołączania kodu natywnego oraz widoków natywnych do aplikacji Flutter
znajomość zagadnień z zakresu IoT, BLE
doświadczenie w implementacji testów automatycznych
znajomość Firebase
doświadczenie z narzędziami CI/CD
odnajdywanie się we wszystkich aspektach implementacji aplikacji (od projektowania i konfiguracji projektu do wydania)
praktyka pracy w Scrumie

Oferujemy:
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie do karty sportowej
pakiet szkoleń
gadżety firmowe
lekcje języka angielskiego
HearMe (opieka psychologiczna)
AskHenry (osobisty asystent)
imprezy integracyjne
możliwość pracy zdalnej
work-life balance
praca w pełni zdalna, lub hybrydowa (nasze biuro znajduje się we Wrocławiu)

8 - 40