WordPress Developer en Madrid

JavaScript (regular) PHP (regular) HTML/CSS (advanced) WordPress (advanced) English (advanced) Polish (master) Jesteśmy Osom Studio. Pomagamy firmom technologicznym komunikować się ze światem przy użyciu internetu. Tworzymy i rozwijamy personalizowane strony i sklepy internetowe. Nasza specjalizacja to WordPress: należymy do top agencji WordPressowych w Polsce (wg Clutch). Jesteśmy również partnerami WPVip.  Jak pracujemy: Nasz zespół to specjaliści z całego kraju - jesteśmy i chcemy być na stałe remote first. Jeśli masz doświadczenie w pracy zdalnej, właśnie zdobyłeś/łaś dodatkowy plus (fizyczne biuro znajduje się w Łodzi, ale nie wymagamy przyjazdów)Mamy elastyczny grafik -  zaczynasz, o której chcesz i kończysz o której chcesz (bez ogra

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

JavaScript (regular)
PHP (regular)
HTML/CSS (advanced)
WordPress (advanced)
English (advanced)
Polish (master)
Jesteśmy Osom Studio. Pomagamy firmom technologicznym komunikować się ze światem przy użyciu internetu. Tworzymy i rozwijamy personalizowane strony i sklepy internetowe. Nasza specjalizacja to WordPress: należymy do top agencji WordPressowych w Polsce (wg

Clutch

). Jesteśmy również partnerami

WPVip

Jak pracujemy:
  • Nasz zespół to specjaliści z całego kraju - jesteśmy i chcemy być na stałe remote first. Jeśli masz doświadczenie w pracy zdalnej, właśnie zdobyłeś/łaś dodatkowy plus (fizyczne biuro znajduje się w Łodzi, ale nie wymagamy przyjazdów)
  • Mamy elastyczny grafik -  zaczynasz, o której chcesz i kończysz o której chcesz (bez ograniczeń godzinowych, choć  z wyłączeniem pory nocnej )
  • Dbamy o jakość i rozwój naszych serwisów, a każda modyfikacją przechodzi przez Code Review
  • Pracujemy w kilkuosobowych zespołach, w których PM ściśle współpracuje z klientem kierując rozplanowaniem prac
  • W naszej pracy korzystamy min. z: Git, Parcel.js, Webpack, Bedrock, Timber, WP-CLI, CI/CD

W jakich projektach możesz uczestniczyć:
  • Bezpośrednio dla klienta w ramach naszego zespołu wewnętrznego, nie prowadzimy body leasingu
  • Projekty od podstaw - jako firma skupiamy się na biznesowych aspektach tworzenia stron internetowych. W trakcie pracy nad takim projektem:
    • Prowadzimy z klientem warsztaty, aby poznać jego potrzeby
    • Projektujemy stronę/sklep począwszy od moodboard’a przez wireframe’y a skończywszy na gotowym projekcie graficznym
    • Rolą programisty jest przeniesienie projektu na gotowy szablon. Zależnie od doświadczenia i umiejętności, możesz być zaangażowany w projekt jako Frontend bądź Backend developer
    • Deployment odbywa się przez CI/CD - nie używamy FTPów
  • Projekty rozwojowe - projekty jakie realizujemy to średnie i większe strony internetowe oraz sklepy (Woocommerce) często rozwijające się na przestrzeni kilku lat, gdzie istnieje potrzeba doskonalenia i rozwijania istniejącego projektu
  • Maintenance - oprócz wdrożenia projektów, oferujemy dalsze wsparcie przy utrzymaniu strony

Jesteś Osom kandydatem, jeśli:
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia programistycznego w WordPress - tworzenie customowych rozwiązań od podstaw
  • potrafisz tworzyć bloki Gutenberg (ACF Blocks/React)
  • znasz i korzystasz z pluginów takich jak ACF, Contact Form, WPML
  • rozumiesz OOP i potrafisz programować obiektowo
  • potrafisz stworzyć plugin od podstaw czy też zintegrować stronę z zewnętrznym API
  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. B2
  • na plus umiejętność pracy z WooCommercem

Osom Benefity:
  • 26 dni płatnego urlopu w skali roku, niezależnie od formy zatrudnienia
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • wszystkie potrzebne narzędzia i soft  (zapewniamy MacBooka, dodatkowy monitor etc.)
  • budżet rozwojowy, który możesz wykorzystać na wybrane przez siebie szkolenia, kursy, książki
  • program poleceń pracowniczych
  • program afiliacyjny
  • Osomcikowe - dodatkowy urlop i premia z okazji narodzin dziecka
  • regularne spotkania integracyjne (offline i online)
  • dofinansowanie do Multisporta

Rekrutacja
Cały proces rekrutacyjny odbywa się w pełni zdalnie i trwa zazwyczaj około 2 tygodni.
  • Prześlij nam swoje CV lub link do profilu na Linkedin, który pozwoli nam poznać przebieg Twojej dotychczasowej kariery
  • Wybrani kandydaci otrzymują formularz w języku angielskim, w którym zadajemy klika dodatkowych pytań
  • Odbywa się spotkanie online z HR, CTO oraz Tech Leadem, podczas którego omawiamy Twoje doświadczenie i odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania dotyczące pracy w Osom
  • Otrzymujesz od nas zadanie rekrutacyjne - sam/a ustalasz deadline, w którym jesteś w stanie dostarczyć nam rozwiazanie
  • Ostatni etap to pair programming online z naszym devem, który trwa około 1 godziny

8 - 40