Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Senior Data Engineer / Team Leader en Madrid

Kubernetes (regular) Scala (advanced) Big Data (advanced) Spark (advanced) Airflow (advanced) JVM (advanced) Cloud (advanced) Python (advanced) Datumo to firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach Big Data i Cloud. W związku z dynamicznym rozwojem projektowym, do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych programistów na stanowisko Senior Data Engineer i chętnych do rozwoju swojej ścieżki zawodowej w prowadzeniu zespołów w roli Team Leadera w obszarze Big Data. Dzięki pracy w Datumo: zyskasz możliwość pracy w zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów Big Data,realnie rozwiniesz swoje umiejętności jako Senior Data Engineer,zyskasz możliwość rozwoju zawodowego jako Team Leader,będziesz miał wpływ na architekturę rozwiązania

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Kubernetes (regular)
Scala (advanced)
Big Data (advanced)
Spark (advanced)
Airflow (advanced)
JVM (advanced)
Cloud (advanced)
Python (advanced)
Datumo to firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach Big Data i Cloud. W związku z dynamicznym rozwojem projektowym, do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych programistów na stanowisko Senior Data Engineer i chętnych do rozwoju swojej ścieżki zawodowej w prowadzeniu zespołów w roli Team Leadera w obszarze Big Data.

Dzięki pracy w Datumo:
  • zyskasz możliwość pracy w zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów Big Data,
  • realnie rozwiniesz swoje umiejętności jako Senior Data Engineer,
  • zyskasz możliwość rozwoju zawodowego jako Team Leader,
  • będziesz miał wpływ na architekturę rozwiązania i dobór narzędzi,
  • spotkasz super przyjaznych ludzi! :)

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:
  • posiadasz minimum 5 lata doświadczenia w technologiach Big Data,
  • znasz technologie: JVM, Python, Scala, Spark, Cloud na poziomie seniorskim,
  • potrafisz zarządzać zespołem i pewnie stawisz czoła liderskim wyzwaniom,
  • posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 i języka polskiego komunikatywnie,
  • lubisz ludzi i ciastka. :)

W celu rozpatrzenia aplikacji konieczne jest spełnienie wszystkich powyższych wymagań!

W Datumo czeka na Ciebie:

  • start-up’owa i przyjazna atmosfera bez barier hierarchicznych
  • 100% pracy zdalnej, jednak chętnie spotkamy się z Tobą na kawie w jednym z naszych biur w Warszawie lub w Częstochowie,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,
  • elastyczne godziny pracy - wierzymy w zasadę work-life balance i wspieramy Twoje pasje,
  • indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego,
  • poszerzanie wiedzy z obszaru Big Data i najnowszych technologii,
  • różnorodne i rozwijające projekty dla klientów z całego świata,
  • środowisko doświadczonych inżynierów danych,
  • tworzenie platform analitycznych w chmurze lub on-premise,
  • małe zespoły projektowe,
  • możliwość zmiany projektu wewnątrz firmy,
  • 20 dni płatnego urlopu, wzrost urlopu wraz ze stażem pracy
  • indywidualny budżet na szkolenia i konferencje,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość nauki języka angielskiego z native speakerem,
  • realny wpływ na decyzje projektowe oraz na rozwój firmy,
  • cykliczne integracje oraz wyjazdy ogólnofirmowe sprzyjające budowaniu relacji.

Brzmi fajnie? Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie! :)
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie - odwiedź nasz profil na

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Madrid
Horas a la semana
8 - 40
Tipo de contrato
Tiempo completo
Tipo de trabajo
Marketing / Publicidad
Carnet de conducir
No
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Madrid | Trabajo de marketing | Tiempo completo | Otros