Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Automation Test Engineer (C#) en Madrid

C# (regular) Test Automation (regular) W ITLT realizujemy usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT, a także rozwijamy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. Wspieramy procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Automation Test Engineer (C#)Informacje ogólne:Stawka: 110 - 125 PLN/h netto na FV (zależnie od dopasowania do roli). Zaangażowanie stałe na full-time.Praca zdalna: 100% zdalnie.Sektor: Smart Home solutionsStruktura:  Docelowo 3 Testerów oraz 7 Developerów.Proces rekrutacyjny: 1-etapowy = półtoragodzinna rozmowa techniczna.Do Twoich

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

C# (regular)
Test Automation (regular)
W ITLT realizujemy usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT, a także rozwijamy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. Wspieramy procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Automation Test Engineer (C#)

Informacje ogólne:

  • Stawka: 110 - 125 PLN/h netto na FV (zależnie od dopasowania do roli). Zaangażowanie stałe na full-time.
  • Praca zdalna: 100% zdalnie.
  • Sektor: Smart Home solutions
  • Struktura:  Docelowo 3 Testerów oraz 7 Developerów.
  • Proces rekrutacyjny: 1-etapowy = półtoragodzinna rozmowa techniczna.

Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Praca z platformą mikroserwisową opartą o C# eksponującą różne interfejsy (między innymi API - posiada jeden nietradycyjny UI - (Alexa, Google Home)).
  • Tworzenie nowoczesnej platformy przetwarzającej setki tysięcy wiadomości na sekundę, co jest związane z automatycznymi testami niefunkcjonalnymi.
  • Usprawnianie procesów i praca nad jakością kodu.
  • Praca z projektem hostowanym na chmurze Azure (IaaS, PaaS, SaaS).
  • Bycie odpowiedzialnym za tworzenie i utrzymywanie testów w rozwiązaniu napisanym w .NET.
  • Wykonywanie testów automatycznych, tworzenie dokumentacji testowej.

Ta oferta będzie idealna dla Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Odpowiednią znajomość - C#.
  • Umiejętność analizy, weryfikacji, walidacji danych.
  • Znajomość środowiska mikroserwisów.

Byłoby miło, gdybyś posiadał:

  • Doświadczenie z PowerShell/Python, SQL i NoSQL oraz Jira/Confluence/Teamcity (Azure Devops).
  • Wprawę w automatyzacji testów różnych interfejsów z naciskiem na REST, AMQP, WebSocket's, bibliotek oraz w testach niefunkcjonalnych (Security, Performance, Scalability, Compliance).
  • Doświadczenie z narzędziami i koncepcją chmury, doświadczenie z Azure/AWS.
  • Certyfikat ISTQB Advanced lub doświadczenie w projektach przemysłowych.

Warto do nas dołączyć, ponieważ oferujemy:

  • Pełną swobodę pracy zdalnej.
  • Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.
  • Dopłatę do karty MultiSport oraz ubezpieczenia.
  • Elastyczne godziny startu pracy.
  • Szansę na uczestniczenie w kluczowych projektach dla dużej firmy działającej w bardzo stabilnym sektorze.

W razie pytań pisz śmiało na Linkedin'ie do

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Madrid
Horas a la semana
8 - 40
Tipo de contrato
Tiempo completo
Tipo de trabajo
Marketing / Publicidad
Carnet de conducir
No
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Madrid | Trabajo de marketing | Tiempo completo | Otros