Frontend Developer en Madrid

React/Vue.js (regular) JavaScript (regular) CSS (advanced) HTML (advanced) Mile widziane technologie: TypeScript, React Native, Node.js, Webpack, Sass/Less, Jasmine, Karma, Cypress, Jest, Design Systems, PWANajważniejsze informacje o firmie:Klienci z Europy Zachodniej – dojrzałe firmy z różnych branżAplikacje webowe, szyte na miaręProgramujemy mądrze: code review, TDD, DDD, BDDMetodyki Agile (Scrum, Kanban)Mamy status Złotego Partnera Microsoft oraz AWS Advanced Consulting PartnerRozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiejElastyczne godziny pracyJako Frontend Developer w PGS:Nie doświadczysz monotonii, ponieważ pracujemy w najnowszych technologiachAktywnie wykorzystasz język angielski w kontaktach z klientami z całego świataBędziesz miał/-

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

React/Vue.js (regular)
JavaScript (regular)
CSS (advanced)
HTML (advanced)
Mile widziane technologie:
TypeScript, React Native, Node.js, Webpack, Sass/Less, Jasmine, Karma, Cypress, Jest, Design Systems, PWA

Najważniejsze informacje o firmie:

  • Klienci z Europy Zachodniej – dojrzałe firmy z różnych branż
  • Aplikacje webowe, szyte na miarę
  • Programujemy mądrze: code review, TDD, DDD, BDD
  • Metodyki Agile (Scrum, Kanban)
  • Mamy status Złotego Partnera Microsoft oraz AWS Advanced Consulting Partner
  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej
  • Elastyczne godziny pracy

Jako Frontend Developer w PGS:

  • Nie doświadczysz monotonii, ponieważ pracujemy w najnowszych technologiach
  • Aktywnie wykorzystasz język angielski w kontaktach z klientami z całego świata
  • Będziesz miał/-a okazje do wymiany wiedzy w zespole ponad 140 frontendowców
  • W codziennej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery
  • Będziesz mógł/mogła brać udział i/lub organizować z nami konferencje Software Talks, meetupy, hackatony
  • Nad Twoim rozwojem będzie czuwał Twój Team Leader
  • Będziesz miał/-a okazje pracować ze znanymi markami z różnych branż m.in. YELL, Schmitz Cargobull, Axel Springer, MSI -

    sprawdź nasze przykładowe projekty

Sprawdź nasz Radar Technologiczny >>

Trochę o Tobie:

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych
  • Dobrze znasz język JavaScript
  • Masz minimum rok doświadczenia z Reactem/Vue.js
  • Dobrze znasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowe
  • Masz doświadczenie w kodowaniu responsywnych layoutów
  • Potrafisz samodzielnie tworzyć czytelny, testowalny kod zgodnie ze standardami
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2) oraz polskim (min. B1)

8 - 40