Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Android Developer en Madrid

Sketch (regular) Android Studio (regular) Kotlin (advanced) Android (advanced) Jesteśmy Gazelle Global- zajmujemy się outsourcingiem specjalistów w branży IT. Nasza główna siedziba znajduje się w Londynie. Posiadamy projekty lokalne w Polsce jak i międzynarodowe.  Aktualnie dla jednego z naszych klientów, jakim jest polski software house, poszukujemyMid Android Developera.MID ANDROID DEVELOPER  O projekcie:Zatrudniony specjalista będzie częścią nowego zespołu i będzie pracować nad wszystkimi warstwami i rozwojem Androida. Będzie odpowiedzialny za kodowanie i testowanie rozwiązań dostarczonych przez klienta. W zespole będziesz używać czystej architektury w połączeniu z czystym kodem. WYMAGANIA NA STANOWISKU:2-3 lata doświadczenia na podobnym

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Sketch (regular)
Android Studio (regular)
Kotlin (advanced)
Android (advanced)
Jesteśmy Gazelle Global- zajmujemy się outsourcingiem specjalistów w branży IT. Nasza główna siedziba znajduje się w Londynie. Posiadamy projekty lokalne w Polsce jak i międzynarodowe.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów, jakim jest polski software house, poszukujemy
Mid Android Developera.

MID ANDROID DEVELOPER

O projekcie:
Zatrudniony specjalista będzie częścią nowego zespołu i będzie pracować nad wszystkimi warstwami i rozwojem Androida. Będzie odpowiedzialny za kodowanie i testowanie rozwiązań dostarczonych przez klienta. W zespole będziesz używać czystej architektury w połączeniu z czystym kodem.

WYMAGANIA NA STANOWISKU:
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Must-have: doświadczenie z Android Studio, SDK oraz frameworkami;
  • Znajomość technologii: Sketch & Zeplin, Kotlin / Kotlin Coroutines, Dagger2, Retrofit & Mockito;
  • Testy jednostkowe oraz testy interfejsu użytkownika;
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (zarówno w mowie jak i piśmie).

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na B2B lub umowę o pracę (preferowane B2B);
  • Możliwość 100% pracy zdalnej;
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze, w rozwijającym środowisku pracy;
  • Ciekawe, międzynarodowe projekty.

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Madrid
Horas a la semana
8 - 40
Tipo de contrato
Tiempo completo
Tipo de trabajo
Marketing / Publicidad
Carnet de conducir
No
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Madrid | Trabajo de marketing | Tiempo completo | Otros