QA Automation Engineer en Madrid

SpecFlow (advanced) Cucumber (advanced) C# (advanced) Java (advanced) SQL (advanced) Angular (advanced) Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie Aviva Services Expertise Centre – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?Twój zakres obowiązków:Testowanie oprogramowania (80% automatyzacja) z użyciem na przykład:C# albo JavaCucumber / SpecflowRest AssuredRestSharpPostmanSoapUiJunit / Test NGXUnit / NUnitXpathSQL / PostgreSQLRider / InteliJTestowanie Manualne (nie lubimy – czasami trzeba)Projektowanie testów wielowątkowych (paralel running)Udział w międzynarodowych projektach zgodnie z metodyką SCRUMNasze wymagania:Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Komercyjne doświadczenie w pracy z Angularem

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

SpecFlow (advanced)
Cucumber (advanced)
C# (advanced)
Java (advanced)
SQL (advanced)
Angular (advanced)
Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie Aviva Services Expertise Centre – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Twój zakres obowiązków:
  • Testowanie oprogramowania (80% automatyzacja) z użyciem na przykład:
  • C# albo Java
  • Cucumber / Specflow
  • Rest Assured
  • RestSharp
  • Postman
  • SoapUi
  • Junit / Test NG
  • XUnit / NUnit
  • Xpath
  • SQL / PostgreSQL
  • Rider / InteliJ
  • Testowanie Manualne (nie lubimy – czasami trzeba)
  • Projektowanie testów wielowątkowych (paralel running)
  • Udział w międzynarodowych projektach zgodnie z metodyką SCRUM

Nasze wymagania:
  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komercyjne doświadczenie w pracy z Angularem
  • Komercyjne doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
  • Komercyjne doświadczenie z SQL
  • Znajomość zagadnień związanych z continuous integration
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

W Aviva ASEC zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zdalne konsultacje medyczne
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)
  • Programy wellbeingowe
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Aviva Services Expertise Centre? Koniecznie aplikuj!

Aviva ASEC będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

8 - 40