Front-End Developer en Madrid

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

Bootstrap (regular)
REST API (regular)
Vue (regular)
React (regular)
jQuery (advanced)
JS (advanced)
CSS (advanced)
HTML5 (advanced)
Focus Nation to niezależna polska agencja marketingu zintegrowanego założona w 2003 roku. Focus Nation specjalizuje się w marketingu 360 stopni i od lat realizuje działania marketingowe we wszystkich kanałach komunikacji, od planowania i strategii, przez kreację po egzekucję. Agencja Focus Nation jest partnerem biznesowym marek. Dostarcza odważnych i innowacyjnych rozwiązań szytych na miarę, z wykorzystaniem całego spektrum narzędzi, zacierając granice pomiędzy online i offline. W swoim portfolio posiada projekty o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, zrealizowane dla Klientów tj.: Bouygues Immobilier Polska, Brown-Forman, Dell EMC, Philip Morris Polska Distribution,, Polsat, PZU, Velux.

Front-End Developer z doświadczeniem to Ty?
Wesprzyj nasz kilkunastoosobowy, stale rozwijający się unit SOFTWARE / DIGITAL i aplikuj.  Szczegóły poniżej:

Zapraszamy do naszego zespołu, w którym będziesz na co dzień:

  • Budować od postaw front dla dużych serwisów www oraz mniejszych landing pages
  • Implementować interfejsy użytkownika i responsywne layouty dla rozbudowanych aplikacji webowych i mobilnych
  • Wymyślać kreatywne rozwiązania i produkować materiały reklamowe w zakresie komunikacji digitalowej (HTML5 i mailingi)

Jesteś dobrym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Potrafisz z zamkniętymi oczami pisać widoki aplikacji z wykorzystaniem HTML5, CSS/SCSS, JavaScript (głównie jquery), REST API oraz frameworka bootstrap (4.0+)
  • Bezproblemowo działasz na frameworkach Vue oraz React
  • Pojęcia PWA, Hybrid/Native apps, Headless Architecture nie są Ci obce
  • Obsługujesz narzędzia wspierające gulp i twig
  • Umiesz posługiwać się systemem kontroli wersji (GIT)
  • Potrafisz planować architekturę systemów webowych
  • Czytasz i rozumiesz dokumentacje techniczne również w języku angielskim

A dodatkowo…

  • Jesteś odpowiedzialny, sumienny i terminowo dowozisz umówione zakresy wdrożeń
  • Dogadujesz się z ludźmi w zespole, chętnie współpracujesz z Project Managerem oraz UX/UI Designerem
  • Dbasz o czystość i przejrzystość kodu, aby inni developerzy mogli się w nim odnaleźć
  • Potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy związane z programowaniem
  • Ogarniasz pracę także w napiętych terminach i masz podzielność uwagi pracując na wielu projektach jednocześnie
  • Znasz trendy panujące na rynku web developerskim

Twoimi plusami będą:

  • Znajomość PHP 7 (OOP)
  • Ogólna znajomość baz danych SQL
  • Wiedza z zakresu Angular

Oferujemy:

  • Doświadczenie_ poprzez nowe wyzwania podnoszące kwalifikacje; pracę z nowoczesnymi  technologiami  oraz możliwość nauki od menadżerów
  • Wygodę_ elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B)
  • Radość_ pracę z ludźmi, którzy kochają to, co robią;  twórczą atmosferę w zgranym zespole nastawionym na team work i dzielenie się wiedzą
  • Bezpieczeństwo_ pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z ubezpieczeniem szpitalnym i ochroną najbliższych
  • Rozwój_ lekcje języka angielskiego; szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prestiż_ pracę w biurze w przyjaznej lokalizacji na Saskiej Kępie oraz udział w projektach znanych międzynarodowych marek

CV wysyłasz przez formularz na naszej stronie w zakładce kariera wybierając dział "DIGITAL" - przyciskając teraz guzik „Aplikuj” ;)

8 - 40