Data Scientist en Madrid

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

AWS (regular)
SQL (regular)
Python (regular)
Data Science (advanced)
W ramach współpracy B2B oferujemy stawkę godzinową: 120 - 140 zł netto + VAT.
Wynagrodzenie miesięczne obliczane jest przy założeniu 168 godzin przepracowanych w ciągu miesiąca. Wynagrodzenie może ulec zmianie w zależności od ilości godzin przepracowanych w danym miesiącu

Unity Group wdraża rozwiązania w zakresie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, a w szczególności e-commerce. 24 lata doświadczenia i ponad 500 udanych projektów na całym świecie pozwala nam efektywnie współpracować zarówno ze średnimi, jak i dużymi firmami, oferując kompleksowe wsparcie biznesowe oraz technologiczne.

UG to zespół ekspertów, który na co dzień pracuje zwinnie w 2 lokalizacjach  – Wrocławiu i Krakowie oraz zdalnie. Jako Data Scientist współpracować będziesz z doświadczonym zespołem realizującym projekty dla polskich i zagranicznych klientów.

Zadania w tej roli:
  • Eksploracyjna analiza danych
  • Budowanie modeli klasyfikacyjnych, predykcyjnych, regresyjnych (np. na potrzeby rekomendacji)
  • Analiza szeregów czasowych, prognozowanie
  • Analiza danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych – wykrywanie wzorców i zależności danych (+elementy miękkie)
  • Odkrywanie i modelowanie zależności w oparciu o dane
  • Bieżąca współpraca z klientem podczas wytwarzania modelu opartego na dostarczonych danych
  • Wsparcie klienta wiedzą z zakresu Data Science
  • Przygotowanie predykcji i rekomendacji opartych na dostarczonych danych
  • Aktywność na każdym etapie trwania projektu (m.in. consulting na etapie sprzedaży)
  • Udział i prowadzenie warsztatów i szkoleń dla klientów zewnętrznych oraz dla zespołu
  • Badanie nowych obszarów Data Science
  • Współpraca z innymi Data Scientistami z zespołu, dzielenie się wiedzą

Wymagania:
  • Python (mile widziany R) i biblioteki używane w Data Science, uczeniu maszynowym
  • SQL
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi
  • Znajomość i rozumienie algorytmów uczenia maszynowego i statystyki
  • Znajomość bieżących zagadnień Data Science (klasyfikacja, regresja, forecasting, klastrowanie itd.)
  • Umiejętności matematyczno-statystyczne
  • Myślenie kreatywne (m.in. przełożenie potrzeb klienta na konkretne zadania)
  • Nastawienie proklienckie (zrozumienie potrzeb, consulting, edukowanie)
  • Bieżąca aktualizacja wiedzy/zainteresowanie tematem/samodzielne zdobywanie wiedzy
  • Płynny angielski

 Nice to have:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów komercyjnych
  • Doświadczenie w mentoringu i wsparciu dla innych osób z zespołu
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku zwinnym
  • Doradztwo dla klienta (na każdej fazie projektu)
  • Przykłady projektów/ zadań w GitHub

Co możemy zaoferować:

Mamy oczywiście standardy w stylu: biblioteka firmowa, pakiet medyczny, pakiet sportowy, owoce, ubezpieczenie na życie itp. ale to, co nas naprawdę wyróżnia to:
  • Zaufanie do ludzi
  • Duży wpływ na to co robimy
  • Lubimy to, co robimy :)
  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi
  • Nie robimy rzeczy bez sensu
  • Kultura feedbacku

8 - 40