Software Architect/Software Engineer en Madrid

NoSQL (regular) Kubernetes (advanced) Docker (advanced) Spring (advanced) Java (advanced) Jesteśmy zespołem specjalistów, którego celem jest budowa pan-europejskiego systemu obsługi sieci paczkomatowej i logistycznej. Oczekuje się od nas, że wytwarzane oprogramowanie będzie wysokiej jakości, skalowalne, a przede wszystkim - będzie odpowiadać na dynamikę rozwoju naszej firmy. W pracy ważne są dla nas umiejętności techniczne, interpersonalne, zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kompetencji własnych i całego zespołu. Dlatego szukamy właśnie Ciebie!Co będzie należeć do Twoich zadań?projektowanie i rozwój architektury systemówwytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania, odpowiadającego skali i zmienności biznesuwyznaczanie trendów technolog

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

NoSQL (regular)
Kubernetes (advanced)
Docker (advanced)
Spring (advanced)
Java (advanced)

Jesteśmy zespołem specjalistów, którego celem jest budowa pan-europejskiego systemu obsługi sieci paczkomatowej i logistycznej. Oczekuje się od nas, że wytwarzane oprogramowanie będzie wysokiej jakości, skalowalne, a przede wszystkim - będzie odpowiadać na dynamikę rozwoju naszej firmy. W pracy ważne są dla nas umiejętności techniczne, interpersonalne, zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kompetencji własnych i całego zespołu. Dlatego szukamy właśnie Ciebie!

Co będzie należeć do Twoich zadań?

  • projektowanie i rozwój architektury systemów
  • wytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania, odpowiadającego skali i zmienności biznesu
  • wyznaczanie trendów technologicznych dla zespołu i firmy
  • budowanie wizji rozwoju technologicznego, długofalowego planowania oraz dostarczania złożonych aplikacji pokrywających duże obszary biznesowe
  • mentoring techniczny członków zespołu deweloperskich

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w pracy w metodykach zwinnych
  • głębokiego zrozumienia technologii, a także rynkowych trendów i standardów w wytwarzaniu oprogramowania
  • doświadczenia w projektowaniu skalowalnych i wydajnych systemów rozproszonych
  • praktycznej znajomości Java, Spring, Docker, Kubernetes, Apache Kafka, Rabbit MQ, Apache Active MQ
  • wysokiego stopnia zrozumienia potrzeby automatyzacji procesu dostarczania oprogramowania i praktycznego doświadczenia w tym zakresie
  • dobrej znajomości baz danych relacyjnych i NoSQL, takich jak PostgreSQL, MongoDB, Redis, Cassandra
  • proaktywności w proponowaniu rozwiązań, wzorców architektonicznych oraz tworzenia prototypów
  • doświadczenia w pracy według praktyk CI/CD
  • samodzielności, proaktywności, organizacji pracy własnej i zespołu produktowego

Zależy nam także, abyś odnalazł/a się w zwinnym świecie InPostu. Pracujemy szybko i lubimy to. Projekty nigdy się nie kończą, a to, co możemy Ci zagwarantować to fakt, że zdecydowanie nigdy nie będziesz się nudzić!

W zamian oferujemy:

  • możliwość pracy w 100% zdalnej albo w modelu hybrydowym (wszystko zależy od Ciebie! :-))
  • umowę o pracę/ kontrakt B2B (wybór należy do Ciebie! :-)) i stabilność zatrudnienia
  • dofinansowane benefity, bo Twoja dobra kondycja jest dla nas ważna (sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • zaangażujemy Cię też w przeróżne inicjatywy wewnętrzne, w których będziesz mógł się spełniać. Lubisz biegać, chodzić po górach, bierzesz udział w Runmageddonie, dużo czytasz, pieczesz ciasta, pomagasz innym? Zróbmy to razem! :-)
  • dajemy też dużą swobodę koncepcyjną i możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień
  • i pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się Firmie
    Jesteśmy liderem na Rynku! Każdy Pracownik ma na to wpływ!

8 - 40