iOS Developer en Madrid

8 - 40 horas por semana

Descripción del empleo

English (regular)
Auto Layout (regular)
UIKit (regular)
iOS (regular)
Swift (regular)
Daftcode działa w modelu venture building, co oznacza, że tworzymy, rozwijamy i inwestujemy w startupy technologiczne. Naszą specjalnością są takie branże jak Deep Tech, Cyber Security, Blockchain, Fin Tech czy Insur Tech. Budowanym u nas startupom oferujemy pełne wsparcie techniczne i biznesowe, co pozwala im sprawnie wejść na rynek i szybko rosnąć. Co więcej, pracujemy z indywidualnymi założycielami startupów, zespołami na wczesnym etapie rozwoju, ale też z istniejącymi już podmiotami, które poszukują finansowania lub wsparcia eksperckiego w komercjalizacji i skalowaniu biznesu.

DaftMobile to studio tworzące aplikacje mobilne oraz gry typu casual na smartfony. Nasze projekty powstają m.in. dla spółek Grupy Daftcode oraz klientów zewnętrznych. Aplikacje powstające w DaftMobile to m.in narzędzie do wygodnych i szybkich rezerwacji stolików w najlepszych restauracjach w Polsce (Restaurant Club) oraz aplikacja współpracująca z zewnętrznym hardwarem fotograficznym przy pomocy BLE, nad którą aktualnie pracujemy. Jesteśmy niewielkim zespołem, w którym masz okazję aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia aplikacji – zależy nam na Twojej opinii i bieżącym feedbacku!

Poznaj swój przyszły zespół
Jak duży jest zespół?
10 osób
Jaki jest główny stack technologiczny zespołu? Kotlin, Swift, Kotlin Multiplatform, Swift UI, Jetpack Compose, UIKit, Android SDK, SPM, Carthage
Nasza metodologia pracy: Scrum
Jakie są kluczowe cykliczne spotkania zespołu? Daily scrum, Retrospekcje całym zespołem, planowania, Granie w Wilkołaki dwa razy w tygodniu
Narzędzia, których używamy: Git, Gitlab, Slack, Miro, Gitlab CI/CD, Docker

Czym będziesz się zajmować?
  • Tworzenie kodu aplikacji iOS w Swifcie
  • Projektowanie architektury aplikacji
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Code review innych programistów
  • Dbanie o najlepszą jakość kodu

Kompetencje potrzebne na tym stanowisku:
  • Dobrej znajomości języka Swift
  • Dobrej znajomości systemu iOS (minimum 2 lata doświadczenia)
  • Dobrej znajomości UIKit i AutoLayout
  • Znajomość SwiftUI
  • Dobra znajomość wzorca obserwatora i implementacji (RxSwift, Combine)
  • Znajomość i zastosowanie zasad dobrego kodu
  • Umiejętności pisania testów jednostkowych
  • Umiejętność robienia wartościowego code review innym programistom oraz przyjmowania konstruktywnych uwag od innych

Mile widziane:
  • Znajomość testów snapshotowych
  • Znajomość systemów CI/CD (np. Gitlab CI, Github Actions, TeamCity)
  • Znajomość Firebase distribution
  • Znajomość Fastlane
  • Znajomość Graphql

Co oferujemy
Social
  • 26 dni pełnopłatnej przerwy w świadczeniu usług w roku
  • 100% płatne nieobecności spowodowane chorobą
  • Chcemy, abyś w ważnych chwilach mógł skupić się na swoich bliskich, dlatego zapewniamy dodatkowe dni wolne na okoliczności rodzinne
  • Opieka medyczna w EnelMed lub Medicover – Twój wybór
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy (core hours zespołu to: 11:00–15:00)
  • Brak dress code’u
  • Jogowa sekcja sportowa
  • Biuro na 40-tym piętrze Warsaw Spire
Rozwój
  • Tworzymy kulturę opartą o feedback, który będziesz otrzymywać regularnie podczas spotkań 1on1
  • Wspólnie tworzymy jasną ścieżkę Twojego rozwoju – jeśli masz chęci razem układamy dla Ciebie indywidualny plan rozwoju wraz z celami do osiągnięcia i harmonogramem
  • Masz możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych z kompetencji twardych i miękkich
  • W sposób nieograniczony możesz korzystać z platform edukacyjnych m.in. Lynda, Skillshare, Tusplus, Pluralsight, Qwiklabs
  • A dodatkowo możesz skorzystać z 3 dni dodatkowego urlopu na szkolenia.
  • Kultura dzielenia się wiedzą jest w DNA naszej firmy. Przekazując wiedzę innym, zdobywasz punkty w naszym autorskim systemie DaftPoints. Punkty te możesz wykorzystać na platformie Worksmile na dowolny cel.
  • Jesteśmy niewielkim zespołem, w którym masz okazję aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia produktu – zależy nam na Twojej opinii i bieżącym feedbacku!

Co na Ciebie czeka w DaftSpace*?
  • Nasza bogata biblioteczka firmowa jest dla Ciebie otwarta – możesz wypożyczać książki lub poszerzać ją o nowe, zasugerowane przez Ciebie tytuły
  • Tu możesz bezpłatnie korzystać z lekcji angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz japońskiego
  • Regularne imprezy integracyjne, a także eventy tematyczne i konkursy z nagrodami

* DaftSpace to miejsce na 40. piętrze Warsaw Spire, gdzie spotykają się teamy powiązane z polskim venture builderem Daftcode. To przestrzeń kreatywnej pracy i rozwoju oraz wielu ciekawych inicjatyw edukacyjnych, charytatywnych i nie tylko.

8 - 40