Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Android Developer (REMOTE) en Madrid

Descripción del empleo

Unit Testing (regular)
Dagger (regular)
Scrum (regular)
Kotlin (regular)
MVVM (regular)
Makeitright to zespół specjalistów IT, którzy pracują nad zautomatyzowanymi rozwiązaniami informatycznymi dla firm w Polsce i na świecie. W ofercie znajdują się dedykowane rozwiązania z zakresu robotyzacji i automatyzacji ze szczególnym uwzględnieniem usług dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Specjalizujemy się w obszarze team extension – tworzymy i dostarczamy zespoły specjalistów dostosowane do wymagań projektowych. Świadczymy również usługi konsultingowe w obszarze wdrażania nowych technologii. Naszym celem jest dostarczanie firmom wysokiej jakości rozwiązań, dzięki którym zyskują przewagę konkurencyjną.

Stanowisko jest dla Ciebie idealne, jeśli:

Bardzo dobrze czujesz się przy wykorzystaniu stacku technologicznego: Java, MVVM, Kotlin, Dagger
Posiadasz praktyczną znajomość przy tworzeniu Unit Testów i modularyzacji kodu
Masz minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku android developera
Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną komunikację
Piszesz czysty, utrzymywany i skalowalny kod
Wiesz, jak pisać testy jednostkowe

Twoją rolą będzie:

Projektowanie i budowa nowoczesnych aplikacji dla wielu różnych sektorów
Analizowanie, opracowywanie i wdrażanie wymagań biznesowych
Podnoszenie jakości pracy przez częste przeglądy kodu
Analiza kodu i współpraca z zespołem obsługi klienta przy rozwiązywaniu problemów i wprowadzaniu modyfikacji
Praca w metodyce Scrum z zespołem developerów oraz z biznesem
Tworzenie i rozwijanie testów jednostkowych
Pisanie dokumentacji technicznej

Co możemy Ci zaoferować?

Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym
Pracę z wykorzystaniem nowych technologii
Udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów
Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
Prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie na życie
Kartę multisport oraz dofinansowanie zajęć sportowych
Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego i niemieckiego
Szybki i sprawny proces rekrutacyjny

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Madrid
Horas a la semana
8 - 40
Tipo de contrato
Tiempo completo
Tipo de trabajo
Marketing / Publicidad
Carnet de conducir
No
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Madrid | Trabajo de marketing | Tiempo completo | Otros

¡Regístrate ahora!

¿Quieres solicitar en un clic y estar al día de las vacantes más nuevas y convenientes para ti? Regístrate como un estudiante!

Regístrate online