Desgraciadamente este trabajo no está activo.

Mozo de almacen / Pracownik magazynowy en Barcelona

OFERTA PRACY PRACOWNIK MAGAZYNOWY / KIEROWCA Zakres obowiazkow: -zaladunki/rozladunki -przygotowywanie zamowien -rozwozenie towaru po Barcelonie Wymagania; -prawo jazdy kat B (minimum) -uprawnienia na wózki widlowe -dyspozycyjnosc -znajomosc jezyka polskiego i hiszpanskiego -praca od poniedzialku do piatku od 9 do 19.00.

Descripción del empleo

PRACOWNIK MAGAZYNOWY /KIEROWCA

Zakres obowiazkow:

  • zaladunki/rozladunki
  • przygotowywanie zamowien
  • rozwozenie towaru po Barcelonie

Wymagania; -prawo jazdy kat B (minimum)

  • uprawnienia na wózki widlowe
  • dyspozycyjnosc
  • znajomosc jezyka polskiego i hiszpanskiego
  • praca od poniedzialku do piatku od 9 do 19.00.

Miejsce pracy; Montcada i Reixac - przystanek Montcada i Reixac Santa Maria, pierwsza strefa (R4 R7).

*(Skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami, prosze nie dzwonic)*

Información extra

Status
Inactiva
Estudios requeridos
Otros
Localización
Barcelona
Tipo de contrato
Contrato temporal a tiempo completo
Tipo de trabajo
Logística / Distribución
Carnet de conducir
Vehículo
No
Carta de motivación
No
Idiomas
Español

Barcelona | Trabajo de logística | Preparación de los pedidos | Contrato temporal a tiempo completo | Otros